Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Nowe i tanie mieszkania w Warszawie

651
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

czy drzewo to roślina
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: mazowieckie
Osoba: Wiktoria
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 00-217
Ulica: Konwiktorska 4 lok. 116
Telefon: 225599474
Strona www: rezydencjaorlowicza.pl
   
dodano: 2017.01.27
ważne do: 2020.04.02
wyświetleń: 442

Szczegóły oferty:

Ekskluzywne, renomowane, wygodne nowe mieszkania w Warszawie demonstruje Rezydencja Orłowicza 12 – to wyszukana enklawa na Powiślu, która urzeknie cię momentalnie!
Rezydencja Orłowicza 12 została skonstruowana z myślą o tych, którzy cenią elegancję, metropolitarny trend życia, jednakże równocześnie szukają odpoczynku oraz spokoju. To kameralnie położona, ale w tym samym czasie dobrze skomunikowana z centrum inwestycja, która obejmuje 9 kondygnacji i 52 apartamenty oraz lokale komercyjne. Znakomita architektura doskonale wpisuje się w aurę pięknego Powiśla, które stanowi perfekcyjne miejsce do relaksu. Obiekt wybudowany z zastosowaniem progresywnych, ekologicznych technik. Jest chroniony i posiada prywatne miejsca parkingowe, dlatego mieszkańcy nie będą mieli problemów z parkowaniem.
Budynek jest już w tym momencie oddany do użytkowania – dla nabywców pozostały jeszcze nieliczne nieruchomości na sprzedaż, w następstwie tego zapraszamy do zobaczenia całej oferty na stronie. Oczekują ponadto bardzo zachęcające ceny.
Rezydencja Orłowicza 12 – nowe mieszkania Warszawa – pozostały tylko niektóre nieruchomości, w następstwie tego zachęcamy już teraz do zapoznania się z ofertą!

Nowe i tanie mieszkania w Warszawie
ul.Konwiktorska 4 lok. 116
00-217 Warszawa
tel:+48 22 55 99 474
http://rezydencjaorlowicza.pl/
e-mail: info@rezydencjaorlowicza.pl
Reklama