Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Dietetyk Wrocław

492
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

truskawka to owoc
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: dolnośląskie
Firma: Poradnia Fit Dietetyk
Powiat: m. Wrocław
Miasto: Wrocław
Kod pocztowy: 53-678
Ulica: Ziemowita 1/9
Telefon: 796 015 500
Strona www: limanowska.fitdietetyk.pl/oferta/przebieg-wizyty/pierwsza-wizyta
   
dodano: 2016.03.31
ważne do: 2018.03.26
wyświetleń: 436

Szczegóły oferty:

Gabinet Fit Dietetyk jest dostępny we Wrocławiu i Opolu, prowadzony jest przez mgr. Paulinę Limanowską. Oferuje on obszerny wachlarz usług dietetycznych, również dla sportowców. W miejscu tym każdy może dostać pełne wsparcie w czasie, gdy twoja dieta wymaga zmiany.

Gabinet proponuje następujące usługi:

- ocena diety
- terapia niedowagi i nadwagi
- żywienie w chorobach
- żywienie w sporcie
- żywienie w trakcie ciąży
- przygotowywanie programów żywieniowych
- przygotowywanie programów suplementacyjnych
- przygotowywanie programów treningowych
- zlecanie badań laboratoryjnych powiązanych z dietą
- prowadzenie wykładów dotyczących dietetyki

Wszystkie programy dietetyczne stworzone przez właścicielkę gabinetu odzwierciedlają osobiste potrzeby i możliwości klientów. To powoduje, że prowadzenie diety będzie nie tylko efektywne, ale także będzie sprawiało przyjemność. Przy układaniu programów pod uwagę brane są m.in. takie kwestie jak: budowa ciała i stan zdrowia pacjenta, nietolerancje pokarmowe, aktywność fizyczna, wyniki badań laboratoryjnych, ponadto zdolności kulinarne i preferencje smakowe. W kwestii osób uprawiających sporty i chcących dążyć do jak najlepszych rezultatów, również przygotowywane są dopasowane rozwiązania uzależnione od określonych priorytetów treningowych.

Jako dietetyk mgr. Paulina Limanowska ma zawodowe przygotowanie do udzielania porad dietetycznych. Zakończyła kierunek Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu a także kierunek Psychodietetyka w formie studiów podyplomowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Kształciła się również na Akademii Wychowania Fizycznego w mieście Wrocław, gdzie uzyskała uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej w specjalności fitness oraz treningu siłowego, co powoduje, że jako dietetyk sportowy zapewnia swoim klientom profesjonalne wsparcie. Ponadto w zakresie usług dietetycznych konsultuje się z lekarzami, aby rozwikłać każdy problem.

Reklama