Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Hotel Agape - noclegi w Szczecinie

443
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

truskawka to owoc
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: zachodnio-pomorskie
Firma: Noclegi Agape
Powiat: m. Szczecin
Miasto: Szczecin
Kod pocztowy: 70-893
Ulica: Deszczowa 4
Telefon: 914622285
Strona www: noclegiagape.pl/pokoje/
   
dodano: 2015.10.26
ważne do: 2019.10.20
wyświetleń: 546

Szczegóły oferty:

Nasz pensjonat to obiekt proponującykomfortowe noclegi znajdujący się na Prawobrzeżu miasta Szczecin, na skraju malowniczej Puszczy Bukowej. To idealne miejsce do wypoczynku oraz baza wypadowa do centrum oraz dla tych wszystkich, którzy podróżują w okolice Szczecina, w tym w stronę Gorzowa Wielkopolskiego, Berlina, Gdańska i Bydgoszczy.

Obiekt gwarantuje najwyższy komfort wypoczynku dla swoich gości. W ofercie posiadamy estetycznie wykończone pokoje 1-osobowe, 2-osobowe oraz 3-osobowe w sumie dla 23 osób. W każdym pokoju znajduje się osobna łazienka, a ponadto telewizor oraz czajnik elektryczny. Można korzystać także z bezprzewodowego dostępu do sieci Wi-Fi. Goście mogą korzystać także z darmowego parkingu, który dla bezpieczeństwa jest zamykany. Nasi goście mogą również urządzić grilla lub ognisko na terenie ogrodu.

Przyjemna, rodzinna atmosfera, zielone otoczenie oraz komfortowo urządzone pokoje powodują, że nasz pensjonat to idealne miejsce dla osób które szukają spokojnego relaksu. Swoją ofertę kierujemy w szczególności do podróżnych którzy chcą odwiedzić okolice Szczecina, a ponadto dla osób podróżujących służbowo.

Atutem pensjonatu Agape są niskie ceny za wysoki komfort i świetną lokalizację – tego nie są w stanie zagwarantować inne obiekty hotelowe które znajdują się w Szczecinie. Z cenami za noclegi można zapoznać się w każdej chwili na stronie internetowej hoteliku. http://noclegiagape.pl
Reklama