Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Robex - laweta - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

1342
Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

czy drzewo to roślina
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: mazowieckie
Firma: Robex
Powiat: ciechanowski
Miasto: Ojrzeń
Telefon: 504950615
Strona www: http://robex-pomocdrogowa.pl
   
dodano: 2018.05.11
ważne do: 2019.05.06
wyświetleń: 134

Szczegóły oferty:

Masz komplikacje z kondycją swojego samochodu? Wziąłeś udział w wypadku czy innej niespodziewanej kolizji drogowej w woj. mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex założona za sprawą Roberta Staworko przyjmie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w efektywnej pomocy drogowej aut osobowych, dostawczych, terenowych, a także motorach i busów z niezawodnym sprzętem i jak najkrótszym czasem wyczekiwania na terenach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Dodatkowo serwis pomocy drogowej ma w swojej podaży przewóz ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych towarów, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Transport lawetą wyposażoną w wyciągarkę przekazywane są na obszarze całego kraju!

Najważniejsze plusy firmy to strefa miejska do 100 km, jak i współpraca z wieloma organizacjami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex ma rywalizujące ceny!.

W celu zapoznania się bliżej z ofertą czy innych pytań zajrzyj witrynę internetową robex-pomocdrogowa.pl/ lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)
Reklama